Nahełmowa kamera taktyczna MOHOC Elite Ops

MOHOC Elite Ops to taktyczna kamera, która dzięki trwałości oraz specjalnie dobranemu kształtowi zrewolucjonizowała rynek kamer nahełmowych. Dzięki zakrzywionej obudowie są najniższymi kamerami dostosowanymi do profilu hełmu – nic nie odstaje ponad obrys sylwetki. Kamera MOHOC Elite Ops ma aerodynamiczne kształty, dzięki czemu użytkownik może swobodnie obsługiwać kamerę, bez  obawy o zaplątanie się w zwisające kable, czy też zerwanie kamery z hełmu podczas przechodzenia przez drzwi. Niska masa oraz specjalne montaże pozwalają zamocować ją na kamizelce lub oporządzeniu, broni, na uprzęży psa oraz na statywach.

Obraz w jakości Full HD zapisywany jest na szybkich kartach microSD z prędkością do 60 klatek na sekundę. W tym samym czasie, można zapisywać również pojedyncze klatki. Interfejsy Wi-Fi oraz Bluetooth pozwalają na bezpieczne, szyfrowane połączenie i sparowanie z aplikacjami mobilnymi oraz systemami łączności.

Kamera MOHOC jest w 100% wodoszczelna i odporna na kurz oraz puł. Doskonałą trwałość kamera uzyskała dzięki zastosowaniu w produkcji solidnych materiałów i spełnieniu amerykańskich norm wojskowych. Tworzywa z których jest wykonana kamera muszą przejść rygorystyczne testy jak upadek z 2 metrów bez utraty klatek video.

Kamera MOHOC została zaprojektowana dla tych wszystkich, którzy muszą wykonywać swoje zadania w najtrudniejszych warunkach: żołnierzy, funkcjonariuszy, strażaków, ratowników oraz strzelców. Idealnie sprawdzi się do nagrywania działań bojowych, treningów, gromadzenia danych, aby móc je przeanalizować.

KUP TERAZ – Kamery MOHOC dostępne są w sklepie online