0

MOHOC Elite Ops to taktyczna kamera, która dzięki trwałości oraz specjalnie dobranemu kształtowi zrewolucjonizowała rynek kamer nahełmowych. Dzięki zakrzywionej obudowie są najniższymi kamerami dostosowanymi do profilu hełmu – nic nie odstaje ponad obrys sylwetki. Kamera MOHOC Elite Ops ma aerodynamiczne kształty, dzięki czemu użytkownik może swobodnie obsługiwać kamerę, bez  obawy o zaplątanie się w zwisające kable, czy też zerwanie kamery z hełmu podczas przechodzenia przez drzwi. Niska masa oraz specjalne montaże pozwalają zamocować ją na kamizelce lub oporządzeniu, broni, na uprzęży psa oraz na statywach.

Obraz w jakości Full HD zapisywany jest na szybkich kartach microSD z prędkością do 60 klatek na sekundę. W tym samym czasie, można zapisywać również pojedyncze klatki. Interfejsy Wi-Fi oraz Bluetooth pozwalają na bezpieczne, szyfrowane połączenie i sparowanie z aplikacjami mobilnymi oraz systemami łączności.

Kamera MOHOC jest w 100% wodoszczelna i odporna na kurz oraz puł. Doskonałą trwałość kamera uzyskała dzięki zastosowaniu w produkcji solidnych materiałów i spełnieniu amerykańskich norm wojskowych. Tworzywa z których jest wykonana kamera muszą przejść rygorystyczne testy jak upadek z 2 metrów bez utraty klatek video.

Kamera MOHOC została zaprojektowana dla tych wszystkich, którzy muszą wykonywać swoje zadania w najtrudniejszych warunkach: żołnierzy, funkcjonariuszy, strażaków, ratowników oraz strzelców. Idealnie sprawdzi się do nagrywania działań bojowych, treningów, gromadzenia danych, aby móc je przeanalizować.

KUP TERAZ – Kamery MOHOC dostępne są w sklepie online